Sveikiname LSDP Klaipėdos skyriaus bičiulius, gegužės mėnesį švenčiančius savo gimtadienį. Visuomet išlikite stiprūs, tvirti ir laimingi!

Mes džiaugiamės, kad Jūs esate, džiaugiamės bičiulyste su Jumis!

LSDP Klaipėdos skyriaus vadovybė ir bičiuliai

GEGUŽĖS MĖNESĮ GIMUSIEJI MŪSŲ BIČIULIAI:

 

Gegužės 1 d.:

Natalija STAROVOITOVA (DANĖS grupė)

Nijolė KAUNIENĖ (SANTARVĖS grupė)

Alina RUBEŽIENĖ (BALTIJOS grupė)

Artūras VAIŠINAS (KLAIPĖDOS grupė)

Artūras TRUMPAUSKAS (DANĖS grupė)

Gegužės 2 d.:

Laimutė STRIAUKIENĖ (PAJŪRIO grupė)

Gegužės 4 d.:

Bronislava LIŪLIENĖ (POLITĖJOS grupė)

Indrė ŠIMAITYTĖ (SANTARVĖS grupė)

Vladimiras ZASLAVECAS (BALTIJOS grupė)

Arvydas KVAUKA (SANTARVĖS grupė)

Gegužės 5 d.:

Oksana MIKUTYTĖ (SANTARVĖS grupė)

Vilhelmas RAMANAUSKAS (KLAIPĖDOS grupė)

Martynas SOBUTAS (JŪROS grupė)

Gegužės 6 d.:

Edita PASPRIEŠINSKAITĖ (BALTIJOS grupė)

Greta LABANAUSKAITĖ (SANTARVĖS grupė) jubiliejinis gimtadienis

Gegužės 7 d.:

Rasa PETRULEVIČIŪTĖ (SANTARVĖS grupė)

Gegužės 8 d.:

Marius POVILAS (SANTARVĖS grupė)

Gegužės 10 d.:

Viktoras LIULYS (DANĖS grupė)

Gegužės 11 d.:

Dalia ZIGMANTIENĖ (POLITĖJOS grupė)

Arūnas NORKUS (BALTIJOS grupė)

Gegužės 12 d.:

Vaclovas DAUKŠAS (DANĖS grupė)

Audrius JAUGA (SANTARVĖS grupė)

Vitalijus MICHALKOVAS (SANTARVĖS grupė)

Gegužės 14 d.:

Tatjana DIRKSTIENĖ (BALTIJOS grupė) jubiliejinis gimtadienis

Redas BUKOLIS (CENTRO grupė)

Rolandas PIKTUŽIS (DANĖS grupė)

Valentinas LUCENKO (ŠVYTURIO grupė)

Virginijus KOSTRUBAS (SANTARVĖS grupė)

Gegužės 15 d.:

Nijolė SMILGIENĖ (SANTARVĖS grupė)

Valdemaras ANUŽIS (ŠVYTURIO grupė)

Gegužės 16 d.:

Nomeda JURKEVIČIENĖ (DRAUDIMO DARBUOTOJŲ grupė)

Agnė TIPŠAITĖ (SANTARVĖS grupė) jubiliejinis gimtadienis

Jonas KASTANAUSKAS (DANĖS grupė) jubiliejinis gimtadienis

Vitalij MIRUTA (BALTIJOS grupė)

Laimutis LIATUKAS (KLAIPĖDOS grupė)

Gegužės 18 d.:

Ramunė RUTKAUSKIENĖ (AVANGARDO grupė)

Jurga ŽUKAUSKAITĖ (SANTARVĖS grupė)

Gegužės 19 d.:

Rita TRUMPAUSKIENĖ (KLAIPĖDOS grupė)

Rimvidas GRANICKAS (MARIŲ grupė)

Ignas BENIUŠIS (DRAUDIMO DARBUOTOJŲ grupė)

Kęstutis KVARACIEJUS (KLAIPĖDOS grupė) jubiliejinis gimtadienis

Gegužės 20 d.:

Albina KUNDROTIENE (BALTIJOS grupė)

Jadmonas ŠLEPAS (POLITĖJOS grupė)

Gegužės 21 d.:

Viktorija MECELYTĖ (BALTIJOS grupė)

Artūras KIGUOLIS (DANĖS grupė)

Martynas VISKANTAS (SANTARVĖS grupė)

Gegužės 22 d.:

Irina SATKEVIČIENĖ (BALTIJOS grupė)

Stanislovas Kęstutis PAULAUSKAS (ŠVYTURIO grupė)

Mindaugas KASPARAITIS (PAJŪRIO grupė)

Gegužės 25 d.:

Liubovė GRUBLIAUSKIENĖ (BALTIJOS grupė)

Vilma TUMIENĖ (KLAIPĖDOS grupė)

Dalia SKERSIENĖ (SANTARVĖS grupė)

Algimantas PAULAUSKAS (ŠVYTURIO grupė)

Gegužės 26 d.:

Vilmantas GUDAITIS (SANTARVĖS grupė)

Gegužės 27 d.:

Ala BRINKMANN (BALTIJOS grupė)

Rolandas MICKEVIČIUS (AVANGARDO grupė)

Linas MOCKUS (POLITĖJOS grupė)

Geguės 28 d.:

Vilma PEROŠIENĖ (ŠVYTURIO grupė)

Gegužės 29 d.:

Ilona VAITKIENĖ (BIČIULIŲ grupė)

Gegužės 30 d.:

Lina PETKIENĖ (BALTIJOS grupė)

Gegužės 31 d.:

Nijolė RAZECKIENĖ (SANTARVĖS grupė)